Reproset Ana Sayfa
 

AgfaPhoto'dan Yenilikler

 


AgfaPhoto Türkiye'ye digital makineler için hafıza kartları (Digital Film) getiriyor!!

İstanbul, Nisan 2005
Avrupa'nın önde gelen görüntüleme firmalarından AgfaPhoto digital teknolojiye hafıza kartı üreterek öncülük ediyor. Dünyanın en büyük dijital labaratuvar makinaları üreticilerinden olan AgfaPhoto teknolojiye yön veren bir firma olduğunu dijital görüntüleme dünyasına da girerek gösteriyor.

AgfaPhoto hafıza kartlarına "Dijital Film" ismini veriyor. Bu isim AgfaPhoto'nun en güçlü olduğu sektörlerden biri olan film sektörünü yansıtıyor ve ayrıca tüketicilere hafıza kartlarının fonksiyonlarını basit kelimelerle anlatıyor. Böylece, AgfaPhoto hafıza kartları gibi teknoloji bazlı ürünlerin tüketicilerde yarattığı çekingenliği de en aza indiriyor. Aynı zamanda, Dijital Filmlerin fotoğraflar basılmasından önce tüketicilere uzun süreli ve dayanıklı depoloma ortamı yarattığı mesajı da destekleniyor.

Almanya'da yapılan Photokina fuarından beri en çok kullanılan hafıza kartları AgfaPhoto'nun Dijital Film ürün yelpazesinde yer almaktadır. Çok yaygın kartlar haricinde AgfaPhoto'nun ürün yelpazesi çok hızlı ve dayanıklı olan Secure Dijital, Compact Flash ve ayrıca Multi Medya, Memory Stick ve Smart Medya kartlarını da içermektedir. Kart tipine göre, bu ürünler 64 MB ile 1GB kapasitelerine sahiptir. Ürün yelpazesi AgfaPhoto USB Stick 2.0 ile tamamlanmaktadır.

AgfaPhoto dijital film sektöründe yalnızca en kaliteli ve teknolojik olarak en ileri çözümleri öneriyor. Ürünlerin rakiplerine göre en büyük avantajları uzun süre dayanıklı, az güç harcayan, hızlı ve ultra hızlı okuma ve yazma sağlamalarıdır.

AgfaPhoto'nun yeni hafıza kartları bütün yaygın dijital kameralara uygundur. Ayrıca, digital ortamdaki tüm cihazlara örneğin el bilgisayarları , dijital kameralar vs. uygundur.
AgfaPhoto hafıza kartlarını da "Mutluluğun Resimleri" kampanyasindaki genel kavrama uygun olarak benzersiz ve analog filmler üzerine kurulu bir kampanya ile dağıtıma başlıyor. Farklı renklerle ayrılmış paketleme sistemi değişik ürünler arasında ayırım yapmayı kolaylaştırıyor. Mesela, mavi paketler her zaman Secure Dijital (SD), yeşil paketler ise Compact Flash (CF) kartları gösteriyor.

Dijital Filmlerle birlikte görüntüleme uzmanı AgfaPhoto ürün yelpazesini klasik analog filmler, çek-at kameralardan hafıza kartlarına kadar genişletiyor.

 

 

Ana Sayfa  Fotoğraf  Medikal  Grafik  Hakkımızda  Kariyer İletişim