Reproset Ana Sayfa
 

Photo & Digital 2005

 

14 Nisan 2005

BASIN BÜLTENİ

1969 yılında kurulan Reproset A.Ş. Türkiye'de tek yetkili distribütörü bulunduğu AgfaPhoto'nun fotoğraf sektörüne yönelik yeniliklerini 14-17 Nisan 2005'de yapılacak Photo & Digital 05 fuarında kullanıcıların beğenisine sunuyor.

1 Kasım 2004 tarihinde genel merkezi Belçika'da bulunan Agfa-Gevaert firmasından ayrılarak ana merkezini Leverkusen-Almanya'ya taşıyan AgfaPhoto, son yeniliklerini fuarda sergiliyor. Dünya Ticaret Merkezi'nde yapılacak olan fuar süresince özellikle digital sistemler, profesyonel ve amatör seviyelerdeki ürünler fotoğraf camiasına sunuluyor.

Son yıllarda gündelik yaşamımıza giren digital fotoğraf makineleri, kameralı cep telefonları ve hafıza kartları ile büyük değişim yaşayan sektörün değişen ihtiyaçlarına yönelik çözümler önem kazanmıştır.

FOTOMATİK : Amatör kullanıcılara yönelik çözümler

Agfaphoto tarafından tasarlanan Fotomatik sistemleri amatör kullanıcılara tüm digital medyalardan anında baskı imkanı sağlamaktadır. Büyük alışveriş merkezleri ve mağazalarda kullanıcıların kendi fotoğraflarını hiçbir yardım almadan, bir dakikadan kısa sürede basabilmelerini amaçlayan sistem fuar süresince çeşitli aktivitelerle tanıtılacaktır. Kullanıcılara kendi fotoğrafları üzerinde büyütme, küçültme, çeşitli renk ve kırmızı göz düzeltmeleri, renkli, siyah beyaz ve sephia baskı imkanları veren Fotomatik'lerin sansasyon yaratacağını düşünüyoruz.

BASKI SİSTEMLERİ : Profesyonel kullanıcılara yönelik çözümler

Yeni geliştirilen digital baskı sistemleri laboratuar sahiplerine geniş hizmet yelpazesi ve buna bağlı olarak yeni iş imkanları getiriyor. Güvenilirlik, kalite ve kullanım kolaylığı anlamında haklı bir üne sahip olan AgfaPhoto uzman operatör olmadan, görüntü üzerindeki toz, çizik, koyuluk, açıklık, densite, renk müdahalesi, keskinlik, kırmızı göz düzeltme gibi çok zor olan işlemleri otomatik olarak yapabilen sistemlerini fuar süresince tanıtacak. AgfaPhoto kısa sürede işlerini büyütmeyi planlayan en küçük laboratuardan, en yüksek baskı kapasitesine ihtiyaç duyan işletme sahiplerine kadar tüm beklentileri karşılayabilecek sistemleri d-lab1 ve d-lab2 serileri ile profesyonel kullanıcılara sunmaktadır.

Photo & Digital 05 fotoğrafa ilgi duyan ve teknolojinin görüntü dünyasına getirdiği yenilikleri merak edenler için kaçırılmayacak bir fuar. Hepinizi bekleriz.

 

 

Ana Sayfa  Fotoğraf  Medikal  Grafik  Hakkımızda  Kariyer İletişim